02166760291

کیت خانه هوشمند میجیا شیائومی

در جهانی که همواره تکنولوژی در حال پیشرفت است خانه ها نیز از نظر امنیت باید پیشرفت کنند. شیائومی از شرکت های بزرگی است که در این زمینه محصولات بسیار دارد و بهترین و باکیفیت ترین لوازم هوشمند خانگی را به بازار عرضه کرده است. همه این لوازم با دستگاهی موسوم به Xiaomi Gateway قابل کنترل می باشند .مجموعه کیت خانه هوشمند میجیا شیائومی از ۵ قطعه زیر تشکیل شده :

کیت خانه هوشمند میجیا شیائومی

 

گیت وی کنترل از راه دور چند منظوره شیائومی

گیت وی کنترل از راه دور چند منظوره شیائومی مجهز به بلندگوی داخلی و رادیو آنلاین می باشد. می توانید تنظیم دستگاه را به گونه ای کنید که تا هنگامی که شما خواب هستید رادیو خاموش باشد و برای بیدار کردن شما از خواب، روشن شود. از ویژگی های دیگر این دیوایس می توان به  سنسور نور با ۱۶ میلیون رنگ قابل تغییر اشاره کرد، که در شرایط نور کم روشن خواهد شد. اگر کنترل از راه دور چند منظوره شیائومی به سنسور بدن انسان متصل باشد، هنگامی که کسی عبور می کند، چراغ روشن می شود.از طریق اپلیکیشن آهنگهایی را که دوست دارید را می توان به این گیت وی ارسال کرد تا به عنوان زنگ به صدا درآید و اتصال با سنسور درب، هنگام باز شدن در، چراغ را روشن خواهد کرد. کنترل از راه دور چند منظوره شیائومی به دوربین تحت شبکه متصل می شود و زمانی که در خانه نیستید ورود افراد را به شما اطلاع می دهد و برای شما ثبت خواهد کرد.

 

گیت وی کنترل از راه دور چند منظوره شیائومی

 

سنسور درب و پنجره 

سنسور درب و پنجره شیائومی با باز شدن در می تواند چراغ و یا صدای زنگ را برای شما روشن کند و شما را آگاه کند. می توانید سیستم خانه هوشمند خود را طوری تنظیم کنید که با باز شدن پنجره دستگاه تصفیه هوا خاموش شود، سنسور در و پنجره با حضور سنسور چند منظوره کار می کند و به تنهایی قابل استفاده نمی باشد.

 

 شیائومی سنسور درب و پنجره

 

این سنسور دارای اندازه ای کوچک است و به آسانی نصب می شود. باتری دکمه ای CR2032 سنسور برای مدت ۲ سال کار خواهد کرد.

 

 شیائومی سنسور درب و پنجره

 

سوئیچ هوشمند 

این سوئیچ هوشمند بدون سیم،  یک کلید برای کنترل هر کاری می باشد، اگر در آشپزخانه هستید کلید را فشار دهید و کودک خود را بیدار کنید. می توانید قبل از خواب دکمه را برای خاموش کردن همه وسایل فشار دهید. سوئیچ هوشمند یک دکمه برای روشن کردن نور شب، و یا هنگام خروج، کلیدی برای کنترل لوازم خانگی و خاموش کردن آن ها را دارد. سوئیچ هوشمند بیسیم قابل حمل و کوچک بوده و به آسانی راه اندازی می شود.  این کلید نیز فقط با حضور سنسور چند منظوره کار کرده و به تنهایی قابل استفاده نیست.

 

شایومی سوئیچ هوشمند بدون سیم

 

سنسور بدن انسان 

این قطعه را می توانید به گونه ای تنظیم کنید که تهویه هوا و یا تلویزیون به طور خودکار یعنی زمانی که کسی در خانه نیست خاموش شود، و یا زمانی که کسی از مقابل آن عبور می کند در نور شب به طور خودکار روشن شود. این سنسور برای انواع محیط های خانگی مناسب است. این دیوایس نیز دارای یک باتری CR1632 است و بدون حضور سنسور چند منظوره کاربردی نخواهد داشت.

 

سنسور بدن انسان شایومی کیت خانه هوشمند 

 

پریز هوشمند 

پریز هوشمند دستگاهی که قدرت واقعی را تشخیص می دهد و آمار مصرف برق را محاسبه خواهد کرد. با استفاده از این پریز می توان از جریان اضافه حفاظت کرد و زمان روشن و خاموش کردن دستگاه را تنظیم کرد.

 

پریز هوشمند شایومی کیت خانه هوشمند

 

استفاده از مجموعه کیت خانه هوشمند میجیا شیائومی بسیارآسان است.

 • پریز هوشمند را به برق متصل کنید
 • سنسور چند منظوره گیت وی را روی آن نصب کنید
 • گیت وی را به اپلیکیشن متصل کنید
 • سنسورها را در مکان مناسب نصب کنید

 

راهنمای نصب و راه اندازی مجموعه خانه هوشمند شیائومی

مجموعه خانه هوشمند شیائومی یک گیت وی چند منظوره با حضور سنسور حرکتی برای درها/ پنجره‌ها و سوئیچ اصلی می باشد. این مجموعه دستگاه‌ها بسیار آسان نصب می شود و مدیریت آن‌ها کاملا ساده است.

با کیت خانه هوشمند Mi شما می‌توانید از این مزایا استفاده کنید: چراغ شب، اعلان‌های هوشمند و زنگ درب ورودی بی‌سیم و همچنین این دستگاه‌ها می‌توانند به سناریوهای متنوعی با دستگاه‌های دیگر ترکیب شوند.

 • مجموعه خانه هوشمند شیائومی تنها برای استفاده در محیط داخلی در نظر گرفته شده‌ است.
 • کل این مجموعه ، توسط کارخانه، به طور پیش فرض به گیت وی متصل شده، شما می توانید پس از نصب دستگاه، آن را بلافاصله استفاده کنید.

 

راهنمای نصب و راه اندازی مجموعه خانه هوشمند شیائومی

 

راه‌اندازی سریع

برنامه را به دو طریق می توانید دانلود کنید، از فروشگاه Mi برنامه Mi Smart House   را پیدا کنید یا کد QR زیر را اسکن کنید.

 

راهنمای نصب و راه اندازی مجموعه خانه هوشمند شیائومی

 

 اتصال به دستگاه جدید

ابتدا، دروازه چند منظوره را به منبع تغذیه وصل کنید و در عین حال، مطمئن شوید که گوشی هوشمند به یک شبکه WiFi متصل شده است. برنامه mi smart Home را باز کنید و اتصال سریع دستگاه های جدید را انتخاب کنید یا در گوشه سمت راست بالا، روی + کلیک کنید و به لیست دستگاه های Mi Smart Home Kit اضافه کنید. نکته قابل توجه این که بهترین مکان برای اتصال دروازه چند منظوره، فاصله ۲ متر دورتر از مسیریاب بی‌سیم است.

 

راهنمای نصب و راه اندازی مجموعه خانه هوشمند شیائومی

 

 

به اشتراک گذاشتن دستگاه

در صفحه اصلی Mi Smart Home Kit دکمه “گزینه ها” را فشار دهید برای استفاده همزمان از دستگاه با سایر کاربران و شما می توانید دیگر اعضای خانواده را به Mi Smart Home Kit متصل کنید.

 

راهنمای نصب و راه اندازی مجموعه خانه هوشمند شیائومی

 

گیت وی چندمنظوره Mi

 • استفاده امن از دستگاه در مناطقی که زیر ۲۰۰۰ متر بالاتر از سطح دریا هستند وبا یک ماژول هوشمند ساخته شده است. این nd,hds مرکز کنترل مجموعه خانه هوشمند شیائومی است. با توجه به دروازه چند منظوره، هر سنسور می تواند به سایر دستگاه های هوشمند متصل شود.

 

 راهنمای نصب و راه اندازی مجموعه خانه هوشمند شیائومی

 

سنسور حرکتی

سنسور حرکتی مادون قرمز، برای تشخیص حرکت افراد یا حیوانات در داخل خانه به کار می رود. مزایای این سنسور: مصرف کم برق، نصب آسان بدون ابزار، قرار دادن در هر جا.

 

راهنمای نصب و راه اندازی مجموعه خانه هوشمند شیائومی

 

حسگر درب یا پنجره

سنسور پنجره و درب شامل یک سنسور اصلی و یک آهنربا است که به یکدیگر نزدیک می شوند و در موقعیت اولیه پنجره ها یا درها ثابت می شوند.مزایای حسگر درب و پنجره شامل مصرف کم برق، نصب آسان بدون ابزار، نصب و استفاده سریع می باشد.

 

راهنمای نصب و راه اندازی مجموعه خانه هوشمند شیائومی 

 

سوئیچ اصلی

سوئیج هوشمند شیائومی یک نوع جدید از دستگاه های کنترل از راه دور، با مصرف برق کم می باشد. بسیار جمع و جور است، بنابراین می توان آن را در هر جایی قرار داد، نصب آن آسان و بدون ابزار است.می توان بلافاصله بعد از نصب استفاده کرد. با این دیوایس به راحتی می‌توانید لامپها، سوکتها و دستگاههای هوشمند را کنترل کنید.

 

راهنمای نصب و راه اندازی مجموعه خانه هوشمند شیائومی

 

ورود به برنامه

پس از نصب سریع دستگاه مطابق دستورالعمل و بعد از اتصال موفق مجموعه خانه هوشمند به گوشی، می توانید از مزایای این دستگاه لذت ببرید:

۱: چراغ شب

– بهتر است سنسور حرکت را در نزدیکی تخت قرار دهید

– با استفاده از تلفن هوشمند، رنگ دلخواه را تنظیم کنید

۲: اعلان ها

– حسگر را برای پنجره / درب یا حرکت در منطقه مورد نظر اتاق نصب کنید

– در برنامه Smart House عملکردهای لازم را انتخاب کنید

– با کلیک روی Safe Mode، حفاظت از خانه خود را فعال کنید. در صورت باز کردن یک پنجره یا درب، یا اگر کسی وارد خانه شد، هاب اصلی بلافاصله صدای مربوطه را منتشر می کند و شما بر روی گوشی هوشمند خود یک اعلان دریافت خواهید کرد.

۳: زنگ در

– هاب اصلی را روی سطح غیر فلزی تنظیم کنید

– روی دکمه هاب اصلی کلیک کنید، دروازه چند منظوره بلافاصله بوق می‌زند

– زنگ درب و بلندی آن را می توان در برنامه خانه هوشمند تنظیم کرد

۴: کنترل سایر دستگاه ها

– در برنامه خانه هوشمند، تنظیمات مدیریت خانه را نصب کنید

– پس از نصب موفق، با یک کلیک، شما می توانید دستگاه هاب را اداره کنید

– سرگرمی بیشتری در انتظار شما است.

نکات قابل توجه:

 1. قبل از استفاده از کیت خانه هوشمند Mi، باید مطمئن شوید که دستورالعمل ها را به دقت بخوانید.
 2. مجموعه خانه هوشمند شیائومی به منظور بهبود شرایط زندگی در خانه شما طراحی شده است و دارای گواهینامه امنیتی نیست.
 3. مجموعه خانه هوشمند شیائومی برای اطلاع از وضعیت دستگاه ها، و نه برای امنیت ویژه خانه ها، ساختمان ها، انبارها و یا هر محل کسب و کار طراحی شده است.

 

نصب و راه اندازی

فاصله برای عملکرد موثر دستگاه: محل مناسب برای نصب سنسور را انتخاب کنید، لازم است تنظیمات کارخانه را با استفاده از سوزن مخصوص ریست کنید. پس از این دروازه چند منظوره صدایی متناظر را ایجاد می کند که نشان می دهد که فاصله مطلوب بین سنسور و دروازه چند منظوره را انتخاب کرده اید.

حسگر حرکتی

روش ۱: مجبور نیستید پشت سنسور را به دیوار یا سطح دیگر بچسبانید، شما می توانید آن را در جای مناسب قرار دهید.

روش ۲: پوشش محافظ را بردارید. می توانید سنسور را به هر سطح یا دیواری وصل کنید.

 

راهنمای نصب و راه اندازی مجموعه خانه هوشمند شیائومی

 

ارتفاع مطلوب که برای حسگر ۱٫۲-۲٫۱m می باشد. در ارتفاع کمتر از ۱٫۲ متر، محدوده تشخیص کوچکتر می شود، اما بر روی استفاده‌ی آن تاثیر نمی گذارد. هنگامی که سنسور بیش از ۲٫۱ متری قرار می گیرد، در اتاق نقاط کوری ایجاد می شود، بنابراین ممکن است برای یافتن افراد یا حیوانات مشکل به وجود آید.

 • هنگام نصب، توجه ویژه ای به لنز القایی داشته باشید. لنز باید به طرف فضایی هدایت شود که می خواهید کنترلش کنید. سنسور را تا حد امکان نزدیک به لبه میز یا کابینت قرار دهید یا بچسبانید.

 

 سنسور درب یا پنجره‌

 

راهنمای نصب و راه اندازی مجموعه خانه هوشمند شیائومی

 

سوئیچ اصلی

 • دیوایس را بر روی سطح خشک بچسبانید
 • محل هاب را روی سطح اصلی غیر فلزی قرار دهید، زیرا بر کارکرد آن موثر است.

 

راهنمای نصب و راه اندازی مجموعه خانه هوشمند شیائومی

 

دستگاه های جدید

برای اضافه کردن یک دستگاه جدید یا بازگرداندن تنظیمات کارخانه، می توانید از یکی از دو روش زیر استفاده کنید:

روش ۱: برنامه خانه هوشمند را باز کنید. در صفحه اصلی گیت وی چندمنظوره با پیروی از دستورالعمل های گفته شده، بر روی «افزودن دستگاه» کلیک کنید، تنظیم مجدد کارخانه (فکتوری ریست) را انجام دهید.

روش ۲: به طور مداوم دکمه ی بالای سنسور چندمنظوره را سه بار فشار دهید، دستورالعمل های بعدی را دنبال کنید، تنظیم مجدد کارخانه را انجام دهید.

 • هنگامی که دستگاه های هوشمندی را که دارای دکمه ریست نیستند، وصل می کنید، دستورالعمل های استفاده از چنین دستگاه هایی را بخوانید.
 • هنگام اتصال دستگاه به یک دروازه دیگر، شما باید دستگاه را ریست کنید، و سپس با پیروی از روش فوق، یک دستگاه جدید اضافه کنید.

 

ریست کردن

 

راهنمای نصب و راه اندازی مجموعه خانه هوشمند شیائومی

 

سوراخ را با یک سوزن مخصوص فشار داده و آن را برای مدت ۳ ثانیه نگه دارید، سپس نشانگر وضعیت دستگاه سه بار زده می شود، که نشان دهنده تنظیم مجدد موفقیت آمیز است.

 

 

 • Start Publishing Date
best-cctv-homes

باتوجه به  گسترش مشاغل و  شلوغ شدن محل کار و زندگی نصب دوربین مدار بسته به یکی از ضروری تربن های رندگی ما تبدیل شده است. زیرا ایجاد امنیت و نظارت کامل از طریق نیروی انسانی امکان ...

یکی از مهم ترین دلایل استفاده از دوربین تحت شبکه و دوربین مداربسته در منطقه ایی خاص به دلایلی چون دلایل امنیتی، حفاظتی و کنتزل منزل و محل کار و ... بستگی دارد، بنابر این می توان ...

با توجه به اینکه در این روزها که جامعه در زمینه های مختلفی در حال پیشرفت می باشد و امنیت از منزل و اطلاعات هر شخصی برایش مهم می باشد. یکی از روش ها و زمینه های اتوماسیون کنترلی و ...

قابلیت چرخش در دوربین تحت شبکه

دوربین تحت شبکه چرخشی نوعی از سیستم های امنیتی و یا می توان گفت نوعی دوربین مداربسته می باشد که برای فضاهای بزرگ مورد استفاده قرار می گیرند. آن ها می توانند محدوده بزرگی را تحت ...

قابلیت دید در شب دوربین تحت شبکه

دوربین های تحت شبکه با قابلیت دید در شب دوربین، پر کاربردترین دوربین های تحت شبکه برای استفاده در شب هستند و تمامی اتفاقاتی در شب رخ می دهد را ضبط می نمایند.

دوربین تحت شبکه دید ...

آشنایی با قابلیت صدای دو طرفه دوربین

در اصل می توان گفت که قابلیت صدای دو طرفه در دوربین های مدار بسته تحت شبکه به این معنی می باشد که این دوربین های مدار بسته دارای قابلیت ایجاد مکالمات صوتی هستند یعنی با وجود این ...

با پیشرفت تکنولوژی در عصر جدید، سیستم های کنترل و حفاظت هم، به روز شده اند. در عصر جدید چندین شرکت در زمینه ساخت دوربین های مدار بسته و حفاظتی فعالیت می‌کنند تا شما بتوانید به ...

در جامعه مدرن امروز، مدیریت منزل یکی از عواملی است که در نزد کاربران به موضوعی با اهمیت تبدیل شده است. اگر قصد دارید برای خانه، محل کسب و کار یا حتی اتاق کودک خود یک دوربین مدار ...

جدیدترین لپ‌ تاپ شیائومی برای افرادی است که در زمان همه‌ گیری ویروس کرونا، در حال تحصیل یا کار در خانه هستند و به لپ‌ تاپ با قیمت مناسب نیاز دارند.

شیائومی که معمولا آن را با ...

در طی کنفرانس WWDC 2019 آپدیت جدید ios 14 بررسی شد و تمام قابلیت ها و ویژگی های جدید سیستم عامل ios 14 معرفی شد. یکی از بزرگترین به روز رسانی های این پلتفرم iOS 13  بود، اما ...

تا همین چند سال پیش اتصال به اینترنت نیاز به زمان و هزینه زیادی داشت و کار دشواری بود. ولی امروزه کاربران به راحتی می توانند با استفاده از تجهیزاتی مثل مودم، روتر، اکسس پوینت و … ...

شیائومی هدفون جدید بی سیم AirDots 2 را معرفی کرد

ردمی AirDots در کمترین زمان پس از عرضه از فروش میلیونی بالایی برخوردار شد، این شرکت چینی از هدفون بی‌سیم ردمی AirDots 2 با بلوتوث ۵.۰ رونمایی کرده است.ردمی AirDots 2  نسل جدید ...

تی وی باکس Mi TV Stick شیائومی معرفی شد

کوچکترین وسیله ای که به تازگی توسط شیائومی معرفی شده است دانگلی تحت عنوان شیائومی تی وی است که پیش بینی می شود به زودی وارد بازار آمریکا گردد.البته زمان دقیق ورود این کالا به داخل ...

Mi Band 5 Pro در راه است

شیائومی به زودی از Mi Band 5 Pro رونمایی خواهد کرد، در حالی که شیائومی در ماه گذشته جدیدترین مدل مچ بندهای ردمی با عنوان Mi Band 5 را در چین به بازار عرضه کرده، خبر جدید دیگری را ...

معرفی دوربین های تحت شبکه blurams

دوربین تحت شبکه blurams نوعی از دوربین مداربسته می باشد که برخلاف دوربین مداربسته توربو اچ دی که انتقال اطلاعات فقط از طریق کابل امکان پذیر است، اطلاعات دوربین تحت شبکه blurams از ...

xiaomi mi band 5

کاربران گوشی‌های شیائومی با معرفی جدید دستبند هوشمند می بند ۵  شگفت زده شدند و بی صبرانه منتظر عرضه مچ بند جدید شیائومی می بند 5 در بازار هستند ، بارزترین تغییر در این دستبند این ...

هدفون جدید سونی Sony WF-SP800N

شرکت سونی هدفون بی سیم  WF-XB700 را  روز گذشته معرفی کرد و در همان ساعات اولیه کاربران زیادی به آن تمایل نشان دادند، قابلیت‌های WF-XB700 هر کسی را ترغیب به خریداری خواهد کرد، Sony ...

مقایسه هندزفری های بلوتوث ردمی ایرداتس و ایربادس )

امروزه محصولات شرکت شیائومی سهم بزرگی از بازار لوازم جانبی دنیا را از آن خود کرده است. این شرکت همواره به کمک ساخت لوازم با کیفیت، به خوبی توانسته طرفداران بسیاری جذب کند. مطمئنا ...

دستبند سلامتی ردمی بند (Redmi Band)

دستبند هوشمند ردمی بند (Redmi Band) در تاریخ پانزدهم فروردین1399، در چین با قیمت شگفت انگیز ۱۴ دلار معرفی شد، با توجه به قیمت پایین دستبند هوشمند ردمی شیائومی نسبت به جدیدترین ...

رونمایی دسته کنسول بازی پلی استیشن (DualSense)5

رونمایی دسته ی پلی استیشن 5 (ps5) به طور رسمی در وبلاگ سونی صورت گرفت .این نسل پنجم پلی‌استیشن  DualSense  معرفی شد دسته‌ی کنسول پلی‌استیشن ۵ از دسته‌ی قبلی سونی پیشرفته تر می ...

شیوع ویروس کرونا در سطح دنیا ایجاد مشکلات متعددی کرده است. مدیر برنامه ریزی شعبه هند شرکت Xiaomi، به خاطر شیوع ویروس کرونا رویداد معرفی و عرضه نسل بعدی گوشی‌های سری Redmi که قرار ...

بلک شارک 3 و بلک شارک 3 پرو

مستقل شدن برند گیمینگ بلک شارک باعث شده که تاکنون چندین مدل گوشی هوشمند از این برند مشاهده شود. بلک شارک اولین بار در سال ۲۰۱۸ عرضه شده بود و بعد از یکسال بلک شارک 2 را رونمایی ...

9ویژگی کاربردی جهت راهنمای خرید دوربین ورزشی (اکشن کمرا)

دوربین‌های ورزشی (Action Camera) دوربین‌هایی هستندکه ابعاد کوچکی دارند، غالبا ضدآب می باشند و در بیشتر مواقع در فعالیت‌های هیجان انگیز و ورزشی مورد استفاده قرار میگیرند. کسی که ...

کیت خانه هوشمند میجیا شیائومی

در جهانی که همواره تکنولوژی در حال پیشرفت است خانه ها نیز از نظر امنیت باید پیشرفت کنند. شیائومی از شرکت های بزرگی است که در این زمینه محصولات بسیار دارد و بهترین و باکیفیت ترین ...

آموزش اتصال دوربین Mi Home 360 به گوشی

Mi Home نرم افزار طراحی شده برای گوشی های هوشمند اندرویدی است که جهت مدیریت دستگاههای هوشمند توسط شرکت چینی شیائومی Xiaomi با برند می Mi تولید شده. از ویژگی های این نرم افزار ...

  مقایسه کیفیت دوربین گوشی هوآوی میت 30 پرو و شیائومی می نوت 10

در ابتدا به مقایسه کیفیت دوربین گوشی های همراه Xiaomi Mi Note 10 Pro و Huawei Mate 30 Pro می پردازیم تا ببنیم کدام ...

تفاوت شیائومی Mi band 4 با Honor band 4

برای بسیاری از کاربران سوال است که کدام مچ بند را بخریم؟ شیائومی می بند 4 یا هونر بند 5 هواوی!

برند آنر به تازگی مچ بند جدید خود  Honor band 5 را وارد بازار کرده است شیائومی و ...

شیائومی احتمالا در آینده نزدیک از یک دوربین داخل نمایشگر به‌جای ناچ استفاده خواهد کرد

از زمانیکه فناوری تاچ توسط اپل به همگان معرفی شد، کاربران تلفن های هوشمند مانند شیائومی ، همیشه یک رابطه علاقه- نفرت نسبت به آن داشته‌اند. درواقع بستگی به این دارد که شما ...

شایعاتی در مورد مشخصات گوشی های آینده شیائومی

طبق شایعات گفته شده دررابطه با  گوشی های آینده شیائومی، راه اندازی Mi CC9 و CC9e از این پس با عنوان Rebranded Mi A3 و A3 Lite در چین تولید نمیشود. در اوایل ماه جاری گوشی های ...

چگونه عمر پاور بانک را بیشتر کنیم و بهتر از پاوربانک استفاده کنیم

افزایش طول عمر پاوربانک

کاهش طول عمر باتری پاوربانک بعد از مدتی مشکلات زیادی را فراهم کرده است . جهت رفع این مشکل میتوان از نکات زیر استفاده کرد:

 • استفاده نکردن پاوربانک هنگام ...
نحوه نصب و تغییر تصویر صفحه نمایش Mi Band 4 شیائومی

Mi Band 4  شیائومی  که در بازار عرضه شده، تقریبا بالاترین رکورد فروش را از آن خود کرده است. صفحه نمایش AMOLED رنگی که  اکثریت افراد علاقه مند به شخصی سازی  تصاویر صفحه‌نمایش ساعت ...

اسپیکر Xiao AI Play

حوزه فعالیت شیائومی محدود به بازار تلفن همراه نیست بلکه  شرکت شیائومی سیاست تولید محصولات با کیفیت و مقرون به صرفه را در سایر محصولات الکترونیکی اساس کار خود دانسته است.

یکی از ...

Xiao AI Play اسپیکر

در سال 2020، شرکت شیائومی عضو جدیدی از گوشی‌ هوشمند سری K30  عرضه خواهد کرد که Xiaomi Redmi K30 5G  نامیده می شود. قیمت این دستگاه جدید در ازای پشتیبانی از نسل پنجم شبکه‌های ...

مطالب قدیمی تر