02166760291

9 ویژگی کاربردی جهت راهنمای خرید دوربین ورزشی (اکشن کمرا)

دوربین‌های ورزشی (Action Camera) دوربین‌هایی هستندکه ابعاد کوچکی دارند، غالبا ضدآب می باشند و در بیشتر مواقع در فعالیت‌های هیجان انگیز و ورزشی مورد استفاده قرار میگیرند. کسی که اهل ماجراجویی و سفر باشد، یا به اسکی علاقه مند باشد، به دنبال غواصی در آب‌های گرم و یا با دوچرخه‌ی خود کوهستان‌ها را طی می‌کند، یک اکشن کمرا (Action Camera) می‌تواند همراه عالی و ایده آل برای او باشد دوربین‌های ورزشی در طول چند سال قبلی به شهرت فراوانی دست یافته اند و می‌توان آن‌ها را در نمونه‌ها، ابعاد و گروه‌های هزینه ای متفاوتی جستجو کرد،کاربرد دوربین ورزشی امروزه بسیار گسترده‌ شده، حتی در مقایسه با دوربین فیلم برداری عادی ویژگی ها، قابلیت ها و امکانات به مراتب بیشتری را در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

 

 دوربین‌های ورزشی

 

ویژگی ها ی دوربین ورزشی(Action Camera)

در این مطلب شرح مختصری از دوربین‌های ورزشی یا اکشن کمرا (Action Camera) و عملکرد و توانایی‌های آن‌ را در اختیار شما قرار می دهیم. همانطور که پیشتر گفتیم این نوع دوربین‌ها کاربرد بسیاری برای افراد ماجراجو و علاقه‌مندان به تفریحات در محیط آزاد دارد علاوه بر آن  اکثر این دوربین‌ها از قابلیت اتصال به کلاه ایمنی، اسکی، دوچرخه، بر روی سینه و … برخودار هستند. گاهی برای ثبت لحظه هیجان‌انگیز و پرمخاطره که امکان دارد به دوربین  ضربه وارد شود و یا خطرهای احتمالی از قبیل افتادن درون آب، اعمال فشار زیاد، فرو رفتن در گل و لای و همچنین مهم‌تر تکان خوردن‌های شدید وجود دارد، باید از یک دوربین ورزشی استفاده کرد. غالبا دوربین های ورزشی با نام اکشن کمرا معروف هستند به عبارتی دیگر، اکشن کمرا یک نوع دوربین فیلم برداری است.

 

 (Action Camera)

 

بدیهی است که کاربرد دوربین ورزشی، برای ثبت تصویر و یا ضبط ویدیو ساخته شده است، با این تفاوت که ابعاد کوچکی دارد و می‌توان آن را به کلاه ایمنی، دسته موتورسیکلت و یا دوچرخه، سینه و یا هر قسمت دیگری از بدن وصل کرد و آن‌را به همراه خود به زیر آب و یا دیگر محیط‌های پر خطر برد. اگرچه می‌توان با یک دوربین ورزشی عکس نیز گرفت، اما تمرکز این دسته از دوربین‌ها بر روی فیلم برداری و قابلیت‌ها و امکانات مرتب با آن قرار گرفته است. به دلیل اینکه این دوربین اکثرا در محیط های باز همچون کوه و دشت و دریا مورد استفاده قرار می گیرد دوربین اکشن معمولا به یک لنز دارای زاویه باز مجهز می‌باشد. حتی بهترین نوع از دوربین های ورزشی قادر به فیلمبرداری 360 درجه‌می باشند،  با این شرح فاکتورهای متفاوتی که باید لحظه خرید اکشن کمرا در نظر بگیریم را بررسی می کنیم:

1-کیفیت فیلم برداری اکشن کمرا (Action Camera)

دوربین ورزشی نیز مانند سایر دوربین ها به اعداد و ارقام بستگی ندارد، اما باز هم نمیشود اهمیت رزولوشن و وضوح بالای تصویر را درنظر نگرفت. رزولوشن به تعداد پیکسل‌هایی که هر فریم از ویدیو را تشکیل می‌دهند گفته می شود. بیشتر دوربین‌های سطح پایین و ارزان‌  قیمت با رزولوشن Full HD یا  1080P تصویر برداری می کنند و بالاترین رزولوشنی که اکشن کمراها قادر به آن هستند   4K  می باشد. تعداد کمی از محصولات قادر به فیلم برداری با رزولوشن 4k موجود است. اگر فعالیت فرد تخصصی باشد و ویدیوهای حرفه‌ای تهیه می کند، می‌تواند با پرداخت مبالغی به مراتب بالاتر یک دوربین ورزشی با امکان فیلم برداری4k تهیه کند. این رزولوشن کیفیت و جزئیات بسیار بالایی را معرفی می‌کند امروز دوربین‌هایی مانند GoPro Hero 5 Black و GoPro Hero 5  ازشناخته‌شده‌ترین نمونه‌های4k هستند.

 

دوربین‌های ورزشی

 

2-ضد آب بودن اکشن کمرا (Action Camera)

با توجه به این نکته که دوربین‌های اکشن در شرایط سخت استفاده می شوند، مقاومت در مقابل نفوذ آب و گرد و غبار اهمیت بالایی دارد. یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های یک دوربین ورزشی ، امکان حمل آن به زیر آب می باشد. اگر یک دوچرخه‌سوار و یا موتورسیکلت سوار، کوهنورد و یا آکروباتیست نیستید و تنها دلیلتان برای خرید دوربین ورزشی بردن آن به زیر آب است، حتما پیش از خرید به مشخصات محصولات نگاه کنید. انواع اکشن کمرا به سه گروه اصلی تقسیم می‌شوند:

 • بدون کیس ویژه در مقابل نفوذ آب مقاوم نیستند. مثال Yi Action Camera می‌تواند با بهره برداری از کیس ویژه تا عمق 40 متری آب نیز استفاده شود، با این وجود به‌تنهایی قادر به مقاومت در مقابل عوامل محیطی نیست. پس توجه داشته باشید که این نوع دوربین‌ها را بدون کیس ویژه به پایین آب یا باران نبرید.
 • بدون کیس نیز تا حدودی مقاوم هستند. در این خصوص می‌توان پولاروید Cube و +Cube را مثال زد. این نوع دوربین‌ها در مقابل نفوذ گردوغبار و آب مقاوم می باشند، ولی نمی‌توان آن‌ها را به پایین آب برد. این نوع دوربین‌ها معمولاً به  Weatherproof معروفند. برای این نوع دوربین‌ها نیز باید کیس مخصوصی را تهیه کنید تا قادر باشند در پایین آب مورد استفاده شوند.
 • نیاز به لوازم اضافه ندارند و در مقابل نفوذ آب و گردوغبار مقاوم هستند. دوربین‌های تازه گوپرو مانند Hero 5 Black  از این نوع هستند. این نوع دوربین‌ها قادر هستند بدون بهره برداری از کیس تا عمق 10 متری آب نیز به کار ادامه دهند.‌با این وجود در این دسته دوربین‌های مقاوم‌تری مانند   Olympus TG-Tracker   نیزقرار دارند که توانایی دارد بدون بهره برداری از کیس تا عمق 30 متری به پایین آب برود.

 

Action Camera

 

3-انواع لوازم جانبی اکشن کمرا (Action Camera)

اکشن کمراها لوازم جانبی زیادی دارند زیرا اگر نتوان یک دوربین ورزشی را به کلاه ایمنی و یا سینه خود وصل کرد و به انجام حرکات آکروباتیک و پرمخاطره پرداخت، محکم و یا ضد آب بودن آن اهمیت خود را از دست خواهد داد. یکی از دلایل افزایش کارایی دوربین ورزشی در مقایسه با دوربین های عادی، همین گستره بودن لوازم جانبی می باشد، که عبارتند:

 • کیس ضد آب: برای بردن دوربین ورزشی به زیر آب باید محفظه مخصوص آن را تهیه کنیم، در غیر این صورت به محض ورود به آب، دوربین خراب می شود.
 • کلاه مخصوص اتصال به سر: برای کوهنوردان، موتورسیکلت‌و یا دوچرخه سواران، اسکیت و یا برد سواران و حتی غارنوردان و دیگر انواع افرادی که به دنبال انجام کارهای پرمخاطره هستند، پیشنهاد عالی می باشد.
 • وسیله اتصال به دسته موتورسیکلت یا دوچرخه: خرید یک دوربین ورزشی بدون دسته مخصوص اتصال به موتورسیکلت و یا دوچرخه برای افراد موتورسوار و دوچرخه سوار بی معنی می باشد.
 • وسیله اتصال به شیشه جلوی اتومبیل: یکی از انواع لوازم جانبی دوربین ورزشی است که نیاز خواهید داشت.
 • بند چرمی اتصال به سینه: به عنوان مهم‌ترین کاربران این سبک ، پارکور کارها را می توان نام برد. برای این دسته از افراد بندهایی چرمی در نظر گرفته شده که می توانند دوربین ورزشی خود را به سینه متصل کنند.
 • کنترلر از راه دور : در زمان اسکیت سواری، بالا بردن دست و گشتن به دنبال دکمه‌های دوربین ورزشی بر روی کلاه پیشنهاد خوبی نیست، در این مواقع کنترلر از راه دور را به دست خود بسته و به این وسیله می توان دوربین را کنترل کرد.

 

دوربین‌های ورزشی

 

4-وضوح تصویر اکشن کمرا (Action Camera)

بدون شک در برخی زمان‌ها، به ثبت عکس با استفاده از دوربین ورزشی خود نیاز پیدا خواهید کرد. حتما میدانید اکشن‌کمراها در اصل برای تصویر برداری طراحی شده‌اند، با این وجود بیشتر آن‌ها توانایی عکاسی را نیز دارند. این توانایی با استناد به ساختار مقاوم آن‌ها می‌‌تواند در موارد فراوانی کاربردی باشد اگر ممکن است در کنار فیلم برداری، عکس‌های زیادی نیز با دوربین ورزشی خود ثبت کنید، حتما پیش از خرید در مشخصات دستگاه به دنبال رزولوشن و سپس به توانایی عکاسی RAW توجه کنید.

 

Action Camera

 

5-ظرفیت داخلی اکشن کمرا (Action Camera)

بهتر است یک دوربین ورزشی با ظرفیت بالا خریداری کنید یا برای خرید کارت حافظه ابتدا باید به توانایی سازگاری دوربین با کارت‌های مختلف توجه کنید. برای اطمینان از ثبت فایل تصویری باکیفیت و روان به کارت‌های حافظه‌ی Class 10 با سرعت 30 مگابایت بر ثانیه یا بیشتر نیاز دارید. توجه داشته باشید که برای تصویر برداری 4k  خوب است کارت‌هایی را بخرید که علامت U3، V30 یا V60 را بر روی آنها وجود دارد. میتوانید از چارت پایین نیز برای انتخاب کارت حافظه‌ی خوب استفاده کنید، زیرا ممکن است تا ساعت‌ها مشغول فیلم برداری باشید، اما درست دقایقی پیش از رخ دادن یک صحنه فوق‌العاده جذاب، که احتمال تکرار آن بسیار پایین است، ظرفیت دستگاه پر شود! پس حتما به ظرفیت داخلی و سقف پشتیبانی از کارت حافظه جانبی دقت کنید و در صورت خرید یک اکشن کمرا با قابلیت فیلم برداری 4k، حتما یک دستگاه با ظرفیت داخلی بسیار بالا خریداری کنید. به صورت میانگین می‌توان گفت یک دقیقه فیلم برداری در رزولوشن4k  به حدود 400 مگابایت فضای ذخیره‌سازی نیاز دارد. با خرید یک دوربین ورزشی دارای ظرفیت داخلی 128 گیگابایت و دارای قابلیت پشتیبانی از کارت حافظه جانبی، می‌توانید با خیالی راحت برای حدود 5 ساعت به فیلم برداری خود ادامه دهید.

 

دوربین‌های ورزشی

 

6-امکان اتصال وای فای اکشن کمرا (Action Camera)

اگردوربین ورزشی امکان اتصال بدون سیم را نداشته باشد ، جهت انتقال فیلم و عکسها کمی به دردسر خواهید افتاد و باید بعد از ضبط فیلم، آن را با استفاده از کابل و یا رم ریدر به سیستم کامپیوتری وصل کنید و بعد از انتقال اطلاعات، مجددا آن‌ها را برای اشتراک‌گذاری در شبکه‌های اجتماعی به گوشی هوشمند منتقل کنید. اما با استفاده از اتصال‌های وای فای و یا بلوتوث قادر هستید خیلی سریع اطلاعات را به درون گوشی هوشمند انتقال دهید.

 

دوربین‌های ورزشی

 

7-توانایی فیلم برداری 360 درجهای اکشن کمرا (Action Camera)

میدان دید اکشن کمراها معمولا بسیار گسترده می باشد. باید بگوییم که اکشن‌کمراها معمولاً با لنزهای بسیار وایدطراحی شده اند تا بیشترین گستره‌ی ممکن از مناظر را ثبت کنند گستره‌ی دید این دوربین‌ها بین 120 تا 170 درجه متغیر می باشد. هرچه این عدد بیشتر باشد گستره‌ی دید بیشتری را در دست خواهید داشت. با این وجود در بعضی از دوربین‌ها می توان اعوجاج تصویر را به‌صورت نرم‌افزاری اصلاح کرد. معمولاً دوربین‌های لوکس زاویه‌ی دید وسیع‌تری هم دارند. نسل تازه ای از دوربین‌های اکشن هم وجود دارد که قادر به تصویر برداری 360 درجه می باشد واگر نیاز دارید تا حین فیلم برداری اشیا بیشتری را در کادر جای دهید، باید به سراغ یک دوربین ورزشی دارای قابلیت فیلم برداری 360 درجه‌ای بروید. این نوع از دوربین‌ها به لنزهایی با زاویه فوق‌العاده باز با نام Fisheye  Lens  مجهز هستند در باب این نوع دوربین‌ها باید به این مسئله دقت کنید که به دلیل پوشش کروی محیط اطراف کیفیت آن‌ها به طرز قابل‌توجهی کاهش می‌یابد؛ از اینرو تصویر برداری 1080P  در یک دوربین 360 درجه به‌هیچ‌وجه کیفیت نمونه‌های شبیه به با دید 120 تا 170 درجه را نخواهد داشت.در بعضی دوربین های 360 درجه یک لنز در هر یک از دو طرف دوربین مجهز شده است. دوربین ویدیوهای ثبت شده را توسط هر دو لنز با یکدیگر ادغام خواهد کرد..

 

دوربین‌های ورزشی

 

8-نرم فریمی اکشن کمرا (Action Camera)

یکی از دلنشین‌ترین افکت‌ها برای ویدیوهای اکشن و ورزشی بهره برداری از اسلوموشن است. همانطور که می دانید یک ویدیو از مجموعه‌ای از تصاویر به وجود می‌آید که به صورت متوالی ثبت شده و با قرار گرفتن کنار یکدیگر، حرکت را به نمایش می‌گذارند. نرخ 24 فریم بر ساعت یک استاندارد بوده و در تمامی دوربین ها اعم از ورزشی، هندی کم و یا گوشی هوشمند رعایت می‌شود. برای حاصل شدن فایل تصویری اسلوموشن روان و باکیفیت به سرعت 60 فریم بر ثانیه یا بالاتر نیاز دارید. اکثر دوربین‌ها تصویر برداری 4K را با سرعت 30 فریم بر ثانیه انجام می‌دهند، با این وجود قادر اند ویدیوهای 1080P و 720P را با سرعت‌های 60، 120 و یا 240 فریم بر ثانیه نیز ثبت کنند. پس هنگام خرید به این گزینه نیز توجه کنید، هرچه فریم بر ثانیه بالاتر باشد به میزان بیشتری میتوانید آن را کند کنید و افکت حرفه ای و دلنشین‌تری را تولید خواهید کرد.

 

دوربین‌های ورزشی

 

9-تثبیتکننده نوری تصویر اکشن کمرا (Action Camera)

برای داشتن ظاهری حرفه‌ای در ویدیوهایتان بهترین کار بهره برداری از لرزش‌گیرها است.زیرا هر کاری که حین استفاده از دوربین ورزشی در حال انجام آن هستید، مطمئنا بدون جنبش نمی باشد . گیمبال‌ها لرزش‌گیرهایی کارآمد و جمع‌وجور هستند که عملکرد بسیار خوبی دارند، برای اینکه صحنه‌های هیجان‌انگیز لابه‌لای تکان‌های شدید دوربین از بین نرود، حتما هنگام خرید به وجود قابلیت OIS در دوربین ورزشی مورد نظر خود دقت کنید.

 

 

 • Start Publishing Date
best-cctv-homes

باتوجه به  گسترش مشاغل و  شلوغ شدن محل کار و زندگی نصب دوربین مدار بسته به یکی از ضروری تربن های رندگی ما تبدیل شده است. زیرا ایجاد امنیت و نظارت کامل از طریق نیروی انسانی امکان ...

یکی از مهم ترین دلایل استفاده از دوربین تحت شبکه و دوربین مداربسته در منطقه ایی خاص به دلایلی چون دلایل امنیتی، حفاظتی و کنتزل منزل و محل کار و ... بستگی دارد، بنابر این می توان ...

با توجه به اینکه در این روزها که جامعه در زمینه های مختلفی در حال پیشرفت می باشد و امنیت از منزل و اطلاعات هر شخصی برایش مهم می باشد. یکی از روش ها و زمینه های اتوماسیون کنترلی و ...

قابلیت چرخش در دوربین تحت شبکه

دوربین تحت شبکه چرخشی نوعی از سیستم های امنیتی و یا می توان گفت نوعی دوربین مداربسته می باشد که برای فضاهای بزرگ مورد استفاده قرار می گیرند. آن ها می توانند محدوده بزرگی را تحت ...

قابلیت دید در شب دوربین تحت شبکه

دوربین های تحت شبکه با قابلیت دید در شب دوربین، پر کاربردترین دوربین های تحت شبکه برای استفاده در شب هستند و تمامی اتفاقاتی در شب رخ می دهد را ضبط می نمایند.

دوربین تحت شبکه دید ...

آشنایی با قابلیت صدای دو طرفه دوربین

در اصل می توان گفت که قابلیت صدای دو طرفه در دوربین های مدار بسته تحت شبکه به این معنی می باشد که این دوربین های مدار بسته دارای قابلیت ایجاد مکالمات صوتی هستند یعنی با وجود این ...

با پیشرفت تکنولوژی در عصر جدید، سیستم های کنترل و حفاظت هم، به روز شده اند. در عصر جدید چندین شرکت در زمینه ساخت دوربین های مدار بسته و حفاظتی فعالیت می‌کنند تا شما بتوانید به ...

در جامعه مدرن امروز، مدیریت منزل یکی از عواملی است که در نزد کاربران به موضوعی با اهمیت تبدیل شده است. اگر قصد دارید برای خانه، محل کسب و کار یا حتی اتاق کودک خود یک دوربین مدار ...

جدیدترین لپ‌ تاپ شیائومی برای افرادی است که در زمان همه‌ گیری ویروس کرونا، در حال تحصیل یا کار در خانه هستند و به لپ‌ تاپ با قیمت مناسب نیاز دارند.

شیائومی که معمولا آن را با ...

در طی کنفرانس WWDC 2019 آپدیت جدید ios 14 بررسی شد و تمام قابلیت ها و ویژگی های جدید سیستم عامل ios 14 معرفی شد. یکی از بزرگترین به روز رسانی های این پلتفرم iOS 13  بود، اما ...

تا همین چند سال پیش اتصال به اینترنت نیاز به زمان و هزینه زیادی داشت و کار دشواری بود. ولی امروزه کاربران به راحتی می توانند با استفاده از تجهیزاتی مثل مودم، روتر، اکسس پوینت و … ...

شیائومی هدفون جدید بی سیم AirDots 2 را معرفی کرد

ردمی AirDots در کمترین زمان پس از عرضه از فروش میلیونی بالایی برخوردار شد، این شرکت چینی از هدفون بی‌سیم ردمی AirDots 2 با بلوتوث ۵.۰ رونمایی کرده است.ردمی AirDots 2  نسل جدید ...

تی وی باکس Mi TV Stick شیائومی معرفی شد

کوچکترین وسیله ای که به تازگی توسط شیائومی معرفی شده است دانگلی تحت عنوان شیائومی تی وی است که پیش بینی می شود به زودی وارد بازار آمریکا گردد.البته زمان دقیق ورود این کالا به داخل ...

Mi Band 5 Pro در راه است

شیائومی به زودی از Mi Band 5 Pro رونمایی خواهد کرد، در حالی که شیائومی در ماه گذشته جدیدترین مدل مچ بندهای ردمی با عنوان Mi Band 5 را در چین به بازار عرضه کرده، خبر جدید دیگری را ...

معرفی دوربین های تحت شبکه blurams

دوربین تحت شبکه blurams نوعی از دوربین مداربسته می باشد که برخلاف دوربین مداربسته توربو اچ دی که انتقال اطلاعات فقط از طریق کابل امکان پذیر است، اطلاعات دوربین تحت شبکه blurams از ...

xiaomi mi band 5

کاربران گوشی‌های شیائومی با معرفی جدید دستبند هوشمند می بند ۵  شگفت زده شدند و بی صبرانه منتظر عرضه مچ بند جدید شیائومی می بند 5 در بازار هستند ، بارزترین تغییر در این دستبند این ...

هدفون جدید سونی Sony WF-SP800N

شرکت سونی هدفون بی سیم  WF-XB700 را  روز گذشته معرفی کرد و در همان ساعات اولیه کاربران زیادی به آن تمایل نشان دادند، قابلیت‌های WF-XB700 هر کسی را ترغیب به خریداری خواهد کرد، Sony ...

مقایسه هندزفری های بلوتوث ردمی ایرداتس و ایربادس )

امروزه محصولات شرکت شیائومی سهم بزرگی از بازار لوازم جانبی دنیا را از آن خود کرده است. این شرکت همواره به کمک ساخت لوازم با کیفیت، به خوبی توانسته طرفداران بسیاری جذب کند. مطمئنا ...

دستبند سلامتی ردمی بند (Redmi Band)

دستبند هوشمند ردمی بند (Redmi Band) در تاریخ پانزدهم فروردین1399، در چین با قیمت شگفت انگیز ۱۴ دلار معرفی شد، با توجه به قیمت پایین دستبند هوشمند ردمی شیائومی نسبت به جدیدترین ...

رونمایی دسته کنسول بازی پلی استیشن (DualSense)5

رونمایی دسته ی پلی استیشن 5 (ps5) به طور رسمی در وبلاگ سونی صورت گرفت .این نسل پنجم پلی‌استیشن  DualSense  معرفی شد دسته‌ی کنسول پلی‌استیشن ۵ از دسته‌ی قبلی سونی پیشرفته تر می ...

شیوع ویروس کرونا در سطح دنیا ایجاد مشکلات متعددی کرده است. مدیر برنامه ریزی شعبه هند شرکت Xiaomi، به خاطر شیوع ویروس کرونا رویداد معرفی و عرضه نسل بعدی گوشی‌های سری Redmi که قرار ...

بلک شارک 3 و بلک شارک 3 پرو

مستقل شدن برند گیمینگ بلک شارک باعث شده که تاکنون چندین مدل گوشی هوشمند از این برند مشاهده شود. بلک شارک اولین بار در سال ۲۰۱۸ عرضه شده بود و بعد از یکسال بلک شارک 2 را رونمایی ...

9ویژگی کاربردی جهت راهنمای خرید دوربین ورزشی (اکشن کمرا)

دوربین‌های ورزشی (Action Camera) دوربین‌هایی هستندکه ابعاد کوچکی دارند، غالبا ضدآب می باشند و در بیشتر مواقع در فعالیت‌های هیجان انگیز و ورزشی مورد استفاده قرار میگیرند. کسی که ...

کیت خانه هوشمند میجیا شیائومی

در جهانی که همواره تکنولوژی در حال پیشرفت است خانه ها نیز از نظر امنیت باید پیشرفت کنند. شیائومی از شرکت های بزرگی است که در این زمینه محصولات بسیار دارد و بهترین و باکیفیت ترین ...

آموزش اتصال دوربین Mi Home 360 به گوشی

Mi Home نرم افزار طراحی شده برای گوشی های هوشمند اندرویدی است که جهت مدیریت دستگاههای هوشمند توسط شرکت چینی شیائومی Xiaomi با برند می Mi تولید شده. از ویژگی های این نرم افزار ...

  مقایسه کیفیت دوربین گوشی هوآوی میت 30 پرو و شیائومی می نوت 10

در ابتدا به مقایسه کیفیت دوربین گوشی های همراه Xiaomi Mi Note 10 Pro و Huawei Mate 30 Pro می پردازیم تا ببنیم کدام ...

تفاوت شیائومی Mi band 4 با Honor band 4

برای بسیاری از کاربران سوال است که کدام مچ بند را بخریم؟ شیائومی می بند 4 یا هونر بند 5 هواوی!

برند آنر به تازگی مچ بند جدید خود  Honor band 5 را وارد بازار کرده است شیائومی و ...

شیائومی احتمالا در آینده نزدیک از یک دوربین داخل نمایشگر به‌جای ناچ استفاده خواهد کرد

از زمانیکه فناوری تاچ توسط اپل به همگان معرفی شد، کاربران تلفن های هوشمند مانند شیائومی ، همیشه یک رابطه علاقه- نفرت نسبت به آن داشته‌اند. درواقع بستگی به این دارد که شما ...

شایعاتی در مورد مشخصات گوشی های آینده شیائومی

طبق شایعات گفته شده دررابطه با  گوشی های آینده شیائومی، راه اندازی Mi CC9 و CC9e از این پس با عنوان Rebranded Mi A3 و A3 Lite در چین تولید نمیشود. در اوایل ماه جاری گوشی های ...

چگونه عمر پاور بانک را بیشتر کنیم و بهتر از پاوربانک استفاده کنیم

افزایش طول عمر پاوربانک

کاهش طول عمر باتری پاوربانک بعد از مدتی مشکلات زیادی را فراهم کرده است . جهت رفع این مشکل میتوان از نکات زیر استفاده کرد:

 • استفاده نکردن پاوربانک هنگام ...
نحوه نصب و تغییر تصویر صفحه نمایش Mi Band 4 شیائومی

Mi Band 4  شیائومی  که در بازار عرضه شده، تقریبا بالاترین رکورد فروش را از آن خود کرده است. صفحه نمایش AMOLED رنگی که  اکثریت افراد علاقه مند به شخصی سازی  تصاویر صفحه‌نمایش ساعت ...

اسپیکر Xiao AI Play

حوزه فعالیت شیائومی محدود به بازار تلفن همراه نیست بلکه  شرکت شیائومی سیاست تولید محصولات با کیفیت و مقرون به صرفه را در سایر محصولات الکترونیکی اساس کار خود دانسته است.

یکی از ...

Xiao AI Play اسپیکر

در سال 2020، شرکت شیائومی عضو جدیدی از گوشی‌ هوشمند سری K30  عرضه خواهد کرد که Xiaomi Redmi K30 5G  نامیده می شود. قیمت این دستگاه جدید در ازای پشتیبانی از نسل پنجم شبکه‌های ...

مطالب قدیمی تر