02166760291

شیائومی

فروشگاه شیائومی

شیائومی یکی از بزرگترین شرکت های الکترونیکی در زمینه طراحی ، توسعه و فروش گوشی های هوشمند ، دوربین های امنیتی ، نمایشگر های تلویزیون و مانیتور ، دستبندو ساعت هوشمند است این شرکت از ابتدای انتشار اولین گوشی هوشمند در سال 2011 سهم بزرگی از بازار چین را بدست آورد و آن را به طیف وسیع تری از لوازم الکترونیکی مصرفی گسترش داد.

لوازم الکترونیکی شیائومی

بلورمز

فروشگاه دوربین های خانگی بلورمز

کمپانی بلورمز یکی از موفق ترین رکت های تولید دوربین های تحت شبکه خانگی و اداری است ، این دوربین ها نیاز به نصب DVR نداشته و به تنهایی کلیه قابلیت های یک سیستم مداربسته نظارت تصویری را به شما ارائه می کند. دوربین های تحت شبکه با قیمت تمام شده کمتری نسبت به سیستم های مداربسته امکان نظارت بر خانه ، کودکان ، حیوان خانگی شما و... با قابلیت های انتقال تصویر ، دید در شب ، چرخش لنز دوربین و صدای دو طرفه در اختیار شما قرار می دهد.

دوربین های تحت شبکه بلورمز

مودم و روتر

مودم و روتر وای فای

فروشگاه دیجی استیشن مرکز توزیع انواع مودم و روتر های تقویت کننده آنتن وای فای شیائومی IAOMI، تیپی لینک tp-Link، و سایر برند ها با بهترین قیمت بازار به دلیل واردات مستقیم ایکالا می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشترو یا دریافت مشاوره خرید با ما در ارتباط باشید.

مودم و روتر

لطفا نشانی ایمیل خود را وارد نمایید. زمانی که شما از طریق ایمیل کد تائیدیه رمز عبور را دریافت نمودید قادر خواهید بود تا رمز جدیدی را برگزینید